Sınıf Öğretmeni
Betül Yiğit

1987 yılında İstanbul'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul - Gazi Osman paşa'da tamamladı. Üniversite eğitimini Trakya Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünde tamamladı. Halen İstanbul Üniversitesinde Çocuk gelişimi bölümünde devam etmektedir. 9 yıl çeşitli kurumlarda çalıştı. 2020 yılında Rawdah Okulları'nda göreve başladı. Evlidir. Boş zamanlarımda eğitim seminerlerine katılmayı ve kitap okumayı sever.


İlkokul Arapça Öğretmeni
Sheerin Jaha1985 yılında Suriye'nin Şam ilinde dünyaya geldim . Şam Üniversitesi Edebiyatı bölümünden mezun oldum . 5 yıldır Türkiye de ikamet etmekteyim . 1 sene Fen Maktoob Yayın Evinde yabancılar için Arapça öğrenimi için kitaplar yazdım . 3 yıl özel bir kolejde ilk ve ortaokul öğrencilerine arapça öğretmenliği yaptım . Aynı zamanda iki yıldır Türkiye'de yaşayan arap vatandaşları için kurs vermekteyim .Sınıf Öğretmeni
Aytaç Öter

1981 yılında Zonguldak Ereğli'de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Balıkesir - Edremit'te tamamladı.  Uludağ Üniversitesi Sınıf  öğretmenliği ana bilim dalında lisans eğitimini tamamladı.


2003 yılında Bingöl-Adaklı ilçesinde öğretmenliğe başladı. 7 yıl hizmet verdikten sonra 2010 yılında İstanbul'a atandı. Burada çeşitli kurumlarda çalıştıktan sonra 2020 yılında Rawdah Okulları'nda göreve başladı. Halen Rawdah Okulları'nda görev yapmaktadır. Evli ve 2 (iki) çocuk babasıdır. Boş zamanlarında eğitim üzerinde araştırmalar yapmayı çok sever

Arapça Öğretmeni
Dalal Aldroubi1986 yılında Humus’da doğdu. İlk, orta ve lisans eğitimini Humus’ta tamamladı. Arap Dili ve Edebiyat Bölümünden dereceyle mezun oldu. 2009 yılından itibaren Humus ve Şam’da bulunan özel eğitim kurumlarında öğretmenlik yaptı. Öğretmeyi ve çocukları çok seven Dalal Öğretmen,  evli ve iki çocuk annesi.


3 Yaş Arapça Öğretmeni
Merve SALİHOĞLU

1992 yılında Suriye'nin başkenti olan Şam da doğdu. Şamlı, ilk ve orta öğrenimini Şam'da tamamladı. Lise eğitimini alfatat al-arabiyye özel okulda tamamladı. Lisans eğitimini Süleyman Demirel üniversitesi ilahiyat fakültesinde tamamladı. Lisans eğitiminin son döneminde Isparta kız anadolu imam hatip lisesinde stajyer öğretmenlik yapıp pedagojik formasyon eğitimi sertifikasını almaya hak kazandı. Bir yıl boyunca Ilk okul öğrencilerine arapça özel dersi verdi.


Copyright © Rawdah 2021. Bütün Hakları Rawdah 'a aittir
Gizlilik Politikası , Şartlar ve & Koşullar